ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین به دانش آموزان استثنایی از طریق سامانه ندای همراه

به گزارش آرش بلاگ، تهران (پانا) -معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی در نشست شورای معاونین سازمان به تشریح امکانات سامانه ندای همراه پرداخت.

ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین به دانش آموزان استثنایی از طریق سامانه ندای همراه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش وپرورش استثنایی، سید جواد حسینی در این نشست با بیان اینکه سامانه ندای همراه با هدف ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین به دانش آموزان استثنایی به ویژه دانش آموزان تلفیقی فراگیر و به آدرس neda.csdeo.ir راه اندازی شده است گفت: در حال حاضر 16 مشاور زبده کشوری در این سامانه حضور دارند و خدمات مشاوره ای آنلاین را به دانش آموزان با نیازهای ویژه به ویژه دانش آموزان تلفیقی فراگیر ارائه می کنند.

وی اضافه کرد: در گام بعدی ظرفیت تمامی مراکز مشاوره خانواده و 800 مشاور این مراکز نیز به سامانه اضافه کرده خواهد شد تا از خدمات مشاوره ای آنان در قالب صدای همراه استفاده شود.

معاون وزیر معرفی تمامی مدارس پذیرا و پشتیبان را از دیگر اهداف سامانه ندای همراه دانست و گفت: اطلاعات کامل تمامی مدارس پذیرا و پشتیبان اعم از موقعیت جغرافیایی مدرسه، تعداد دانش آموزان تحت پوشش و خدمات قابل ارائه توسط مدرسه نیز در سامانه ندای همراه قابل مشاهده است.

وی اضافه کرد: در این سامانه دستورالعمل های مرتبط با مدارس پذیرا و پشتیبان نیز بارگذاری شده است و قابل استفاده همه مخاطبین این مدارس است.

حسینی در پایان گفت: تمامی محتواهای آموزشی موردنیاز معلمین، دانش آموزان و اولیاء مدارس تلفیقی فراگیر نیز از طریق سامانه ندای همراه قابل دریافت است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین به دانش آموزان استثنایی از طریق سامانه ندای همراه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین به دانش آموزان استثنایی از طریق سامانه ندای همراه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید