امروز بازی را در دست گرفته بودیم، فولاد فقط 10 دقیقه بهتر بود

به گزارش آرش بلاگ، علیرضا منصوریان عصر امروز در نشست خبری بعداز ملاقات دو تیم تراکتور و فولاد در تبریز گفت: بازی را خوب آغاز کردیم و می دانستیم فولاد به دنبال ضدحمله است و برای همین آنها را خوب بستیم.

امروز بازی را در دست گرفته بودیم، فولاد فقط 10 دقیقه بهتر بود

وی با بیان اینکه در 90 دقیقه بازی فقط 10 دقیقه اول آغاز نیمه دوم فولاد از ما بهتر بود، گفت: بازی سنگینی بود اما من از عملکرد بازیکنانش راضی هستم.

منصوریان ادامه داد: در طول بازی دفاع راست و چپ حریف بالا نمی آمدند و هافبک های دفاعی ایستا بازی می کردند. در این نوع بازی های بسته گل زدن سخت است.

منصوریان سپس در مورد شرایط داوری رقابت ها با تاکید بر اینکه در حق فوتبال آذربایجان جفا نکنید، گفت: اشتباهات داوری در حق تیم تراکتور باید به خاتمه برسد.

وی با اشاره به اشتباهات داوری به ضرر تراکتور، گفت: تیم داوری مدیریت خوبی داشت، اما متأسفانه این دومین بازی است که در خانه علیه تراکتور جفا می گردد. امروز محمد عباس زاده خیلی با اختلاف در آفساید نبود. از لحظه پاس تا حرکت عباس زاده، او نزدیک به یک متر عقب تر بود. ما به شدت به داور ویدئویی (VAR) احتیاج داریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور اضافه نمود: یک بازی بسیار سنگین را پشت سر گذاشتیم و از عملکرد بچه ها بسیار راضی هستم. در این نوع بازی ها، تنها یک یا دو فرصت گلزنی به دست می آید و باید از همین تک موقعیت ها استفاده کرد. ما فولاد را خیلی خوب بستیم و بازی را کنترل کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امروز بازی را در دست گرفته بودیم، فولاد فقط 10 دقیقه بهتر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز بازی را در دست گرفته بودیم، فولاد فقط 10 دقیقه بهتر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید