خبرهایی از یک عرضه اولیه جدید در تابستان

به گزارش آرش بلاگ، علیرضا کلاهی، مدیر عامل شرکت سیم و کابل ابهر از ورود این شرکت به بورس از اواخر تابستان امسال با سرمایه 102 میلیارد تومان خبر داد و گفت: این روزها ما شاهد یک پارادایم جدید در بورس هستیم و مطمئنا این شرکت جذابیت خوبی به لحاظ خرید سهم در زمان ورود خود به تالار اصلی خواهد داشت.

خبرهایی از یک عرضه اولیه جدید در تابستان

وی اضافه نمود: این شرکت قرار است با سرمایه 102 میلیارد تومان وارد بورس می شود. هدف ما این است که بر روی تابلوی اصلی برویم. به نظر بنده جایگاه این شرکت توجیه می کند چون شاید ورود به فرابورس خیلی راحت تر و راستا هموارتری بود اما ما علاقمند بودیم که روی تالار اصلی بورس برویم. امید است که با زحمت هایی که تیم ما می کشد تا گزارش های سال 98 را حسابرسی کنند تا خاتمه تابستان بتوانیم وارد بورس شویم.

کلاهی اظهار کرد: شرکت سیم و کابل ابهر شرکتی است که در سه سال گذشته یک روز معوق بانکی پرداخت نکرده است. گزارش های حسابرسی ما علیرغم اینکه این شرکت خانوادگی است حسابرس جدی معتمد بورس داشته است. گزارش های مالیاتی شرکت هم تا سال 97 تایید شده است و مالیات 98 مانده است که آنرا هم بزودی خواهیم بست. اساسا شرکتی هستیم که هیچ نوع علامت سوالی در تاریخچه مالی وجود ندارد.

منبع: تجارت نیوز

به "خبرهایی از یک عرضه اولیه جدید در تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهایی از یک عرضه اولیه جدید در تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید