لوانددوفسکی به رکورد اسطوره رئال می رسد؟

به گزارش آرش بلاگ، رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ فردا شب فرصت خوبی برای رکوردشکنی دارد.

لوانددوفسکی به رکورد اسطوره رئال می رسد؟

به گزارش گروه ورزشی آرش بلاگ، بایرن مونیخ این فصل نیز آغاز خوبی در لیگ قهرمانان داشته و در صورت رجحان در بازی چهارشنبه شب خود برابر سالزبورگ می تواند صعود زودهنگام خود به دور بعدی این رقابت ها را تضمین کند. اما این ملاقات فرصت خوبی برای رابرت لواندوفسکی در راستا تبدیل شدن به سومین گلزن برتر تاریخ لیگ قهرمانان است.

رابرت لواندوفسکی تا به امروز 70 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است. با به ثمر رساندن یک گل دیگر، این ستاره لهستانی به رکورد رائول، اسطوره رئال مادرید با 71 گل خواهد رسید و مشترکا به سومین گلزن برتر تاریخ تیم لیگ قهرمانان بدیل خواهد شد. فقط لیونل مسی با 118 گل و کریستیانو رونالدو با 130 گل، بالاتر از لواندوفسکی در این تورنمنت معتبر پیروز به گلزنی شده اند.

البته رسیدن به رتبه های اول و دوم دیگر برای رابرت لواندوفسکی بسیار سخت خواهد بود. زیرا مسی و رونالدو هنوز در این تورنمنت حضور دارند و ستاره لهستانی فاصله سنی زیادی با این دو فوق ستاره ندارد. رابرت لواندوفسکی فصل قبل برای اولین بار پیروز به فتح لیگ قهرمانان شد و فرم فعلی بایرن مونیخ موید آن است که آنها شانس قابل توجهی برای تکرار این پیروزیت در فصل فعلی نیز دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لوانددوفسکی به رکورد اسطوره رئال می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوانددوفسکی به رکورد اسطوره رئال می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید