ماهیانه 6 میلیارد برای تامین اقلام حفاظتی در بیمارستان های لرستان هزینه می شود

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران/لرستان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: ماهیانه شش میلیارد تومان برای تامین اقلام حفاظتی نظیر ماسک، گان، لباس، دستکش، شیلد و ... برای بیمارستان های استان هزینه می شود.

ماهیانه 6 میلیارد برای تامین اقلام حفاظتی در بیمارستان های لرستان هزینه می شود

محسن اسدبیگی در گفت وگو با آرش بلاگ اظهار کرد: با شیوع کرونا با مشکل افزیش هزینه ها برای تامین اقلام حفاظتی روبرو هستیم.

وی اضافه کرد: اقلام حفاظتی که در اختیار بیمارستان های استان قرار می دهیم هیج جا پیش بینی هزینه نشده است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه اقلام حفاظتی را تامین و بصورت رایگان در اختیار بیمارستان های استان قرار می دهیم، گفت: ماهیانه شش میلیارد تومان برای تامین اقلام حفاظتی نظیر ماسک، گان، لباس، دستکش، شیلد و ... هزینه می شود.

اسدبیگی با بیان اینکه در تامین اقلام حفاظتی برای پرسنل و کادر درمانی بیمارستان های استان مشکل خاصی نداریم، اضافه کرد: به لحاظ مواد ضد عفونی کننده، لرستان خودکفاست و با همکاری استانداری، صمت، تعزیرات و سایر دستگاه ها کمیته ای داریم که این موارد را رصد و کمبودها را تامین می کنند.

وی گفت: کشفیاتی در خصوص اقلام ضد عفونی کننده در استان داشتیم که ناچیز بوده است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص تامین داروی بیماران صعب العلاج استان گفت: برای کمک به بیماران صعب العلاج سقفی وجود ندارد و هر آنچه تشخیص داده شود به این بیماران کمک می شود.

اسدبیگی گفت: بیماران خاص، سرطانی و صعب العلاج برای تامین دارو در اولویت قرار دارند.

وی گفت: در سه ماه اخیر برای تامین داروی بیماران صعب العلاج 400 میلیون تومان هزینه شده است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید براینکه بری ارائه خدمات بهتر به بیماران خاص و صعب العلاج نیازمند حضور پررنگ خیرین هستیم، اضافه کرد: در این دوران کرونا بسکمک از خیرین در تامین اقلام مورد نیاز همکاری خوبی با دانشگاه علوم پزشکی لرستان داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ماهیانه 6 میلیارد برای تامین اقلام حفاظتی در بیمارستان های لرستان هزینه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهیانه 6 میلیارد برای تامین اقلام حفاظتی در بیمارستان های لرستان هزینه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید