معرفی پنل املاک خبرنگاران، ابزار کاربردی برای آژانس ها و مشاوران املاک

به گزارش آرش بلاگ، پنل املاک خبرنگاران، یکی از ابزارهای تازه خبرنگاران برای مشاوران و آژانس ها بود که در پاییز 1399 رونمایی شد. این پنل قابلیت هایی متعددی را در اختیار مدیران آژانس املاک و مشاوران املاک قرار می دهد. آن ها با استفاده از پنل املاک، در کنار مدیریت آسان تر آگهی های خود در خبرنگاران، از بسته های تخفیفی و ابزارهای آماری هم استفاده می کنند. از قابلیت های کاربردی پنل برای آژانس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

معرفی پنل املاک خبرنگاران، ابزار کاربردی برای آژانس ها و مشاوران املاک
  • صفحه اختصاصی آژانس در آرش بلاگ
  • مدیریت مشاوران
  • پکیج های تخفیفی آگهی و نردبان
  • نردبان گروهی
  • گزارش مصرف
  • ارتقای آسان آگهی
  • پشتیبانی اختصاصی

آرش بلاگ پنلی مشابه را برای مشاوران املاک هم در نظر گرفته است که برای مشاوران مستقل، امکانات کاربردی دارد. به طور خلاصه، پنل مشاوران تمامی امکانات پنل آژانس را به جز دو مورد اول، در خود جای داده است.

ثبت نام پنل املاک آرش بلاگ

برای ثبت نام و فعال سازی پنل املاک آرش بلاگ، روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام رایگان پنل آژانس ها و مشاوران املاک در آرش بلاگ

در صفحه تازه روی لینک ثبت نام رایگان پنل املاک کلیک کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از ثبت نام اولیه، همکاران ما در آرش بلاگ با شما تماس می گیرند تا فرایند ثبت نام، نهایی شود.

خرید بسته های آگهی و نردبان آرش بلاگ

یکی از مهم ترین مزایای پنل املاک برای آژانس ها و مشاوران، امکان خرید بسته های آگهی و نردبان با قیمت مناسب و تخفیف ویژه است. از آنجایی که آژانس ها و مشاوران مصرف آگهی و نردبان بالایی در آرش بلاگ دارند، این قابلیت ها به صورت بسته ای به آن ها ارائه می شود. خرید آگهی و نردبان به صورت بسته ای و از پنل، کمک زیادی به صرفه جویی هزینه آگهی های آنلاین شما می کند.

مدیریت مشاوران و اضافه کردن مشاور

یکی از قابلیت های بسیار کاربردی پنل املاک برای آژانس های املاک، قابلیت مدیریت مشاوران فعال در آرش بلاگ است. این قابلیت به مالک آژانس اجازه می دهد تا سهمیه مشاوران خود را در آرش بلاگ مدیریت کرده و همچنین روی آگهی های هرکدام از آن ها نظارت کند.

گزارش مصرف

مدیر و مالک آژانس املاک می توانند در پنل آرش بلاگ، گزارش مصرف بسته های آگهی و نردبان را مشاهده کنند. برای ورود به این بخش، در تب آژانس املاک، گزینه گزارش مصرف را انتخاب کنید.

نردبان گروهی

امکان نردبان کردن گروهی ها، از قابلیت های کاربردی است که در این ابزار تازه آرش بلاگ در اختیار مشاوران و آژانس های فعال در آرش بلاگ قرار می گیرد. این قابلیت به شما امکان می دهد که امکان نردبان را روی چند آگهی اعمال کنید که منجر به صرفه جویی زیادی در زمان می شود.

بیشتر بخوانید: گزارش آرش بلاگ از بازار مسکن در زمستان 99، افزایش 112 درصدی قیمت در تهران

ارتقای آگهی

در پنل آرش بلاگ می توانید آگهی های منتشرشده برای آژانس خود را به راحتی مدیریت کنید. در بخشی از این مدیریت، می توان آگهی را با امکانات متعدد آرش بلاگ ارتقاء داد. در بخش مدیریت آگهی ها، با انتخاب هر آگهی، وارد صفحه مدیریت آن می شوید. در این صفحه، گزینه ارتقای آگهی و افزایش بازدید را انتخاب کنید.

تگ تأیید اطلاعات و اضافه کردن VR

پنل املاک به مشاوران و مدیران آژانس املاک امکان می دهد تا درخواست تأیید اطلاعات آگهی داشته باشند. با این کار، برچسب یا همان تگ تأیید اطلاعات به آگهی شما اضافه می شود. اضافه شدن این برچسب، امکان بازدید آگهی و نرخ تماس آن را تا 60 درصد افزایش می دهد.

اطلاعات کامل تر و آموزش استفاده از پنل املاک آرش بلاگ در آکادمی املاک

جمع بندی

همان طور که خواندید، پنل املاک آرش بلاگ امکانات متعددی را در اختیار مشاوران و آژانس های املاک قرار می دهد. با استفاده از این ابزار، انتشار و مدیریت آگهی ها و همچنین مدیریت مصرف مشاوران، آسان تر خواهد بود. نکته مهم تر اینکه با داشتن پنل، آژانس ها یک صفحه اختصاصی در آرش بلاگ خواهند داشت که می توانند با به اشتراک گذاشتن آن، فهرست همه آگهی های خود را به مشتریان نمایش دهند.

از مزایای بسیار مهم پنل برای آژانس ها می توان به تخفیف در بسته های آگهی و نردبان اشاره کرد. آژانس های املاک و مشاوران، قطعا بیش از کاربران عادی از امکانات آگهی و نردبان آرش بلاگ استفاده می کنند. به همین دلیل پنل این امکان را برای آن ها فراهم می کند تا بسته ها را با تخفیف بیشتری خریداری کنند. درنتیجه پنل املاک نه تنها به عنوان ابزاری برای افزایش بهره وری آژانس های املاک شناخته می شود، بلکه صرفه جویی هزینه ای را هم برای آن ها به همراه دارد.

منبع: بلاگ دیوار

به "معرفی پنل املاک خبرنگاران، ابزار کاربردی برای آژانس ها و مشاوران املاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی پنل املاک خبرنگاران، ابزار کاربردی برای آژانس ها و مشاوران املاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید