57 درصد آمریکایی ها سال اول دولت بایدن را شکست خورده می دانند

به گزارش آرش بلاگ به نقل از روسیا الیوم، یک نظرسنجی نو نشان داد که 57 درصد از آمریکایی ها معتقدند که اولین سال ریاست جمهوری جو بایدن شکست خورده بوده در حالی که 47 درصد معتقدند که موفقیت آمیز بوده است.

57 درصد آمریکایی ها سال اول دولت بایدن را شکست خورده می دانند

براساس نظرسنجی منتشر شده به وسیله پایگاه هیل، مستقل ها و لاتین ها دو گروه اصلی هستند که با بایدن مخالفت نموده اند و اکثریت آنها اولین سال بایدن را شکست خورده می دانند.

طبق نتایج این نظرسنجی، 39 درصد از آمریکایی ها معتقدند که بایدن و حزب دموکرات روی موضوعاتی تمرکز می نمایند که برای آنها اهمیتی ندارد.

این پایگاه آمریکایی تاکید نمود: بایدن باید به رأی دهندگان آمریکایی نشان دهد که می تواند به رشد مالی دست یابد و امنیت شغلی را تضمین کند زیرا 62 درصد از آمریکایی ها با نحوه برخورد بایدن با اقتصاد موافق نیستند.

لازم به ذکر است طبق نظرسنجی صورت گرفته از سوی هاروارد کپس / هریس که در اختیار هیل وبسایت کنگره آمریکا نهاده شد، محبوبیت بایدن به رقم 39 درجه سقوط نموده است. از میان همین اندازه اندک هم فقط 18 درصد می گویند رضایت زیادی از عملکرد رئیس جمهور آمریکا دارند حال آنکه 21 درصد به جای مانده عملکرد وی را تا حدی قابل قبول می بینند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "57 درصد آمریکایی ها سال اول دولت بایدن را شکست خورده می دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "57 درصد آمریکایی ها سال اول دولت بایدن را شکست خورده می دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید