رادیو اینترنتی سوادآموزی افتتاح شد

به گزارش آرش بلاگ، تهران (پانا) - رادیو اینترنتی سوادآموزی تحت عنوان رادیو رسا با پیغام رئیس سازمان نهضت سوادآموزی رونمایی شد.

رادیو اینترنتی سوادآموزی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، همزمان با گردهمایی مجازی معاونین و رؤسای ادارات سوادآموزی سراسر کشور ، رادیو اینترنتی سوادآموزی تحت عنوان رادیو رسا توسط محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان رو نمایی و افتتاح شد.

شایان ذکر است، رادیو رسا که به ابتکار حوزه ریاست و روابط عمومی و همکاری معاونین و مدیران سازمان راه اندازی شده و در سایت سازمان در دسترس مخاطبان است.

هر هفته به مدت 30دقیقه خبرهای مربوط به حوزه سوادآموزی ، برنامه های آموزشی ویژه دوره های سوادآموزی ، بیان قانون و مقررات اداری و خاطرات سوادآموزی برای سوادآموزان، آموزش دهندگان و کارکنان حوزه ستادی و استانی در رادیو رسا پخش می گردد.

قرتار است با طراحی و ایجاد اپلیکیشن رادیو رسا دسترسی آسان تری برای مخاطبان مهیا گردد.

شاپور محمدزاده به همین مناسبت پیامی به توضیح زیر منشر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوندرا شاکریم توفیق داد در ایام باشکوه ماه مبارک رجب ، با همت وکوشش شبانه روزی تمامی همکارانمان در سازمان نهضت سواد آموزی بار دیگر افتخاری نو رقم خورده ودر استفاده از تکنولوژی های روز ومتناسب با زیست بوم جدید ابتکاری نوخلق شده است.

امروز که دنیا قریب یکسال است که با همه گیری دنیایویروس منحوس کرونا دست وپنجه نرم می نماید واین ویروس تمامی عرصه های مالی ،فرهنگی واجتماعی را در دنیا تحت الشعاع قرار داده است بیشترین آسیب ها را نظام تعلیم وتربیت متحمل شده وتمامی زحمت کشان ودلسوزان نظام آموزشی کشور را بر آن داشته تا با ابتکارات وطرح های متناسب با زیست بوم جدید در هر دو جبهه مبارزه با ویروس منخوس کرونا وبی سوادی پیکار نمایند.

از آنجا که معتقدیم صدا، بستر حیات کلمه است که مقصدی به سمت عمق ادراک ها می پویدبا الهام از تعاریف پروتکل های بهداشتی وابتکار همکارانمان در حوزه ستادی سازمان مفتخریم افتتاح رادیوسوادآموزی اینترنتی با نام رادیو رسا را رسما اعلام کنم.

رادیو رسا به ابتکار حوزه ریاست و روابط عمومی هر هفته به مدت 30دقیقه با تازه های خبری ، برنامه های آموزشی ویژه دوره های سوادآموزی ، بیان قانون و مقررات اداری با زبانی ساده و همچنین خاطرات سوادآموزی برای سوادآموزان، آموزش دهندگان و کارکنان حوزه ستادی و استانی در سراسر کشور منتشر می گردد.

تمامی بخشهای این مجموعه با همکاری معاونت های توسعه و منابع انسانی، امور آموزشی و دفاتر وابسته در سازمان نهضت سوادآموزی تهیه و فراوری می گردد.

در انتها بر خود لازم می دانم از کوشش ها ونوآوری های همکارانی که در این 41سال پس از فرمان تاریخی امام خمینی قدس السره الشریف وتاسیس این سازمان مردمی هر روز پویاتر وبا برنامه تر از گذشته ومتناسب با شرایط موجود به جنگ با موانع رفته اندعلی الخصوص برای خلق این ابتکار میمون تقدیر وتشکر کنم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "رادیو اینترنتی سوادآموزی افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادیو اینترنتی سوادآموزی افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید